ATALAR KURYE

Bize Ulaşın : 0216 371 83 70                                     Gsm : 0532 517 24 31

Atalar Kurye

Atalar kurye hizmetlerinde isterseniz Atalar Acil Kurye hizmetimizden’de yararlanabilirsiniz. Atalar’ın bütün bölgesinde sizler çok rahatlıkla bize ulaşabiliyorsunuz. Bilindiği gibi İstanbul’un özellikle trafiği çok yoğun. İstanbul’un yoğun trafiğinde gönderilerin ulaşması bazen çok zor olabiliyor. Özellikle firmalar açısından bu çok önemli. Sonuç itibarıyla müşterilerinize çok hızlı bir ulaşım sunmak zorundasınız. Aksi takdirde insanların tercihleri konusunda da sizlerin yerine farklı firmaları tercih ettiğini görüyorsunuz. Bu yüzden de dikkatli şekilde hareket etmek ve tercihlerinizi bu doğrultuda yönlendirmek çok önemli. İşlemleriniz ile ilgili olarak  büyük bir hassasiyet göstererek sizlerin en iyi şekilde geri dönüşler almanızı sağlamaktadır. Bu konuda da herhangi bir sıkıntı yaşamadan bize ulaşabilirsiniz.

Motorlu Kurye Hizmeti Nasıl Sunulur ?

 Atalar Motorlu Kurye hizmetinden 24 saat yararlanabiliyorsunuz. Örneğin Atalar Motor kurye hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde bizleri arıyorsunuz. Müşteri hizmetlerimiz sizlere öncelikle bu hizmetin nasıl sunulacağı hakkında bilgi veriyor. Eğer zamanınız yoksa ve bu konuda bilgi sahibi iseniz çok daha hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Ekiplerimiz öncelikli olarak sizden nereden nereye gönderi yapılacağı hakkında bilgi alıyor. Bizim motorlu personelimiz ağırlıklı olarak zaten İstanbul sokaklarında. Sahada hizmet veriyorlar. Özellikle Anadolu Yakasında çok ciddi anlamda yoğun bir ekibimiz var. Bu anlamda çok daha rahat bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Ekiplerimizin yönlendirilmesinden sonra, sizlere işlemleriniz hakkında bilgi verilebiliyor. Hemen gelen ekiplerimiz gönderiyi teslim alıyor. Karşı tarafa doğru yola çıkıyorlar. Bu arada istediğiniz zaman sizler bizleri arayarak bilgi alabiliyorsunuz. Kuryelerin nerede olduğu konusunda böylece daha rahat ve daha kolay bir şekilde işlem gerçekleştirme şansına sahip oluyorsunuz.

Kurye Hizmetlerinde Fiyatlar Nasıl Belirlenir ?

Atalar Moto Kurye hizmeti ile ilgili olarak fiyat belirleme sayfası tamamen müşteri hizmetleri tarafından yapılmaktadır. Burada birkaç tane önemli husus bulunmaktadır. Gönderinin nereden nereye yapılacağı ürününüzün ebatları sizler için önemli noktalardan bir kaçıdır. Ayrıca en önemli noktalardan bir tanesi de almak istediğiniz hizmettir. Örneğin ekspres kurye hizmeti almak istiyorsanız biraz daha farklı fiyattır. Ancak daha hızlı bir şekilde gönderinin yerine ulaşması sağlanır. Bunun yanı sıra örneğin, gece kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Acil olarak evinize bir şey gerekli ve sizler de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız. Bu durumda da yine bizlere ulaşarak avantajlarımızdan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu tip noktalara dikkat ederek işlemlerinizin de daha sağlıklı ve daha doğru şekilde gerçekleştirildiğini görebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Acil kurye 

Moto Kurye 

Anadolu Yakası Kurye

Motorlu Kurye

Vip Kurye

Şehirler Arası Kurye

Araçlı Kurye

Gece Kurye

 

 

MARKA KURYE HİZMETLERİ

ATALAR KURYE 

Tel:     0216 371 83 70

Gsm :  0532 517 24 31

Web  : www.markakurye.com