Ataşehir Moto Kurye

Bize Ulaşın : 0216 371 83 70                                      Gsm : 0532 517 24 31

Ataşehir Moto Kurye

Ataşehir Moto Kurye, İstanbul Anadolu yakası lokasyonunda bulunmaktadır.Tabi bu durum diğer bölgelerde hizmet alamayacağınız anlamına gelmez.Personelimiz sahadan İstanbul’un tüm bölgelerinde hazır tutulur.İsletme ve bireylere olabildiğince hızlı hizmet verebilmek adına saha personelimiz daima hazırdır.Bize ulaşıp kaydınızı oluşturmanızın ardından en yakın personelimiz adresinize yönlendirilir. Bu sayede mümkün olan en kısa sürede gönderiniz alınır.

Ataşehir  Motorlu Kurye Nasıl Çalışır ?

Son yıllarda artan talebe yetişmekde zorlanan kargo firmaları işletme ve bireylerin ciddi sorun’u olmaya başlamıştır.Müşteri ,gönderi takibi yapamamakta ve ihtiyaç anında muhatap bulamadığı için  yaşanan mağduriyetler artmıştır. Çok daha hızlı teslimat gerçekleştiren kurye firmaları ile gönderinizi anlık takip edebilir he zaman muhatap bulabilirsiniz . Marka Ataşehir Motorlu Kurye hizmetleri ile en kısa sürede gönderileriniz alınıp,istenilen adrese gönderimini sağlayabilirsiniz. Ataşehir’in son yıllarda artan nüfusü, gelişen yapısı ile iş merkezleri ve plazaların çoğalması bölgenin önemini arttırmıştır.Bizi aradığınızda personelimiz hemen yönlendirilir.Dakikalar içinde gönderiniz teslim alınır. Teslimat süresi sizin belirlediğiniz seçime göre ayarlanır. Normal , ekspres , vip gönderi şekillerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Gönderiniz hacimli yahut motorsikletin taşıyamayacağı ebat’da ise araçlı kurye talep edebilirsiniz.

Ataşehir Motor Kurye Neden Tercih Edilmelidir?

Ataşehir Motor KuryeAtaşehir merkezli bir firmadır.Bölgeye yakınlığımız dolasıyla hızlı bir şekilde  personelimiz size ulaşır. Ferhatpaşa , İçerenköy , Kayışdağı , Küçükbakkalköy , Yeniçamlıca , Yenisahra gibi semtlerden tüm İstanbul ve yakın illere gönderim yapabilir,yahut dilediğiniz lokasyondan isteğiniz evrak, paket, esya vb gönderilernizi aldırabilirsiniz.Yoğun iş temposunda hemen gitmesi gereken bir paketinizi  kurye ile göndermeniz,size zaman kazandırır.Sektörümüz her geçen gün firmalar ve daha fazla bireylerinde kullandığı bir çözüm ortağı haline gelmiştir.

Ataşehir Acil Kurye Seçenekleri Nelerdir ?

Ataşehir Acil Kurye olarak sizlere en iyi hizmet için buradayız.Acil Kurye ,Arabalı Kurye,Vip Kurye gibi hizmetlerimizden yararlanmak için,0216 371 83 70 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Tüm personelimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını hep aynı sorumluluk ve ciddiyetle sürdürmektedir.Önem taşıdığımızın farkındayız,bu anlamda kaliteden ödün vermeden en iyi şekilde ve güvenli taşımacılığı sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Acil kurye 

Moto Kurye 

Anadolu Yakası Kurye

Motorlu Kurye

Vip Kurye

Şehirler Arası Kurye

Araçlı Kurye

Gece Kurye

 

 

Marka Kurye Hizmetleri

Ataşehir Moto Kurye

Tel:     0216 371 83 70

Gsm :  0532 517 24 31

Web  : www.markakurye.com