BEYKOZ KURYE

Bize Ulaşın : 0216 371 83 70                                     Gsm : 0532 517 24 31

Beykoz Kurye

Beykoz kurye aslında sadece bir hizmet olarak değil Beykoz’un bu güzel havasını yaşattığı için de önemli. Aslında Beykoz’u bilenler bilir. Çok farklı bir havası vardır. Nitekim İstanbul’un yoğun trafiği artık buraya da  bulaşmış bulunuyor. Bölgede zaman zaman yoğun trafik ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Özellikle dar sokaklarında gerçekten de bazen geçmek çok zor olabiliyor. Bu anlamda yapılacak olan hizmetlere de olumsuzluklar yansıdığını açıkça söylemek lazım. Tabii ki günümüzde kargolarla çalışan firmalar olduğu gibi kendi ürünlerini kendi teslim eden firmalar da mevcut. Kargo ile en erken 24 saat süren bir gönderiyi Beykoz Motor Kurye ile sadece bir saat içerisinde gönderebilirsiniz.

Beykoz Moto Kurye Hizmetinin Avantajı Nelerdir ?

Beykoz Moto kurye hizmeti İstanbul’un her bölgesine gün içerisinde gönderi yapma şansını sizlerle buluşturmaktadır. Bu konuda herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamayacağınız gibi ekipler gereken şekilde sizlere destek verecektir. Böylece doğru ve düzenli bir şekilde hizmet almış olursunuz. Aynı zamanda da kaliteli sonuçlar alırsınız ki en önemli nokta aslında bu. Sonuç itibariyle müşterilerinize kaliteli bir sonuç sunmak, sizleri çok daha ön plana çıkartacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Şöyle bir gerçek var. Günümüzde cep telefonu alırken bile biraz daha pahalı da olsa daha kaliteli olan tercih edilmektedir. Herhangi bir işlem yaparken her zaman için daha kaliteli olan daha hızlı olan tercih edilmektedir. Bunun sebebi aslında günümüzde teknoloji ile birlikte gelen hız ve kalite konusundaki optimizasyondur. Çalışmalarımızı bu anlamda devam ettiriyoruz.

Kurye Hizmetinde Fiyatlar Ne Kadardır ?

Beykoz Motorlu kurye hizmetinde fiyatlar sadece Beykoz bazında değil tüm İstanbul Boğazın’da çok uygun fiyatlı şekilde sunulabilir. Ayrıca şunu da söylemek lazım. Özellikle yakın bölgelerde kargonun daha da altına gelebilmektedir. Burada paket,evrak veya kolinin kendine göre belirli ölçüleri bulunmaktadır. Bu ölçüler dahilinde müşteri hizmetlerine telefon açarak alacağınız hizmetin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. En önemli noktalardan biri de gönderinizi an be an nerede olduğu konusunda bilgi almanız olacaktır. Sonuç itibariyle birçok kişi hizmet almakta. Ama bu hizmeti alırken kargolarda aslında gönderisinin nerede olduğunu bile bilememektedir. Maalesef ki kargolarda bazen telefonla ulaşılamama durumu bile ortaya çıkabilmektedir. Bu tip durumların önüne geçebilmek adına sizler de Beykoz Acil Kurye hizmetlerimiz  sayesinde hem daha rahat hem de daha sağlıklı bir hizmeti müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Acil kurye 

Moto Kurye 

Anadolu Yakası Kurye

Motorlu Kurye

Vip Kurye

Şehirler Arası Kurye

Araçlı Kurye

Gece Kurye

 

 

Marka Kurye Hizmetleri

Tel:     0216 371 83 70

Gsm :  0532 517 24 31

Web  : www.markakurye.com