Bostancı Kurye

Bize Ulaşın : 0216 371 83 70                                      Gsm : 0532 517 24 31

Bostancı Kurye Avantajları Nelerdir ?

Bostancı kurye hizmeti , kaliteli ve ekonomik fiyatlı ,Bostancı ve tüm İstanbul’da personeli olan  bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır.  Motor kurye hizmetinden yararlanmak istediğiniz  durumda Bostancı’nın her bölgesinden rahatlıkla arama gerçekleştirebilir. Bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. İşlemlerinizin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ve bu konuda dikkatli şekilde hareket etmeniz sizler için avantaj oluşturur. Aynı zamanda da tabi ki bu hizmetlerle zaman kaybı ve para gibi masrafların da önüne geçmiş olma şansınız vardır. Çünkü gönderinizi nasıl yapmak istiyorsanız buna göre kuryenin gelmesini ve gerekli gönderinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kuryelerin hepsi gerekli eğitimleri almaktadır. Buna göre yönlendirmelerle işlem yapılmaktadır. Bunun yanı sıra kuryeler operasyon merkezinin yönlendirmesi ile hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirirler. Daha sonra da teslimat gerçekleştiğinde sizlere geri dönüş yapılarak bilgi verilir. Bu sayede gönderiniz ile ilgili sonuçlara anında ulaşabilirsiniz.Firmamız alanında en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Bostancı Moto Kurye İle Kargo Farkı Nelerdir ?

Bostancı Moto Kurye ile kargo arasındaki en büyük farklardan biri zamandır. Kurye ile aynı gün hatta saatler içinde gönderiniz ulaşmış olur. Kargoda paketlerinizin yoğunluktan dolayı zarar görme ihtimali vardır. Teslimatlar ertesi gün yapılır. Bostancı Acil Kurye‘de ise personelimiz ekspres  gönderilerinizde sadece sizin gönderinizi taşır. Bu anlamda daha güvenli taşınma işi gerçekleşir. Şöylede düşünülebilir personelimiz paketinizi teslim edene kadar size özel olarak çalışır. Kargoda böyle bir durum söz konusu değildir. Firmamıza dilediğiniz zamanda ulaşabilir gönderinizin ne aşamada olduğunu sorabilirsiniz. Bazen kargo firmalarının telefonlarına dahi bakan olmaz. Motorlu Kurye ile paketiniz gönderi yoğunluğu içinde kaybolmaz,zarar görmez. Tabi bütün bunlar düşünüldüğünde fiyat farkı’da sorgulanabilir. Ancak yapılan hizmet ile karşılaştırıldığında kalite çoğu durumda paranın önüne geçer. Bizimle birlikte gönderileriniz daima güvende olacaktır.

Bostancı Motorlu Kurye Fiyatları 

Bostancı Motorlu Kurye iyi niyet hizmet anlayışı ile çalışır. Burada sabit fiyat söylenmesi tabi mümkün değildir . Ancak düşünüldüğü gibi pahalı bir durum söz konusu olmaz. Gidilecek yer , gönderilen ürünün hacmi , ne kadar zamanda teslim olmasını istediğiniz gibi durumlar fiyatı belirler. Yani aslında bu anlamda fiyatın artması yada düşmesi size bağlıdır. Mesai saati içinde ulaşmasını istediğiniz bir zarf ile 2 saat içinde ulaşması gereken bir koli aynı fiyata gitmez. Yahut Bostancı’dan Kadıköy’e uygun fiyata gönderi yapılabilir. Ancak buradan İzmit’e yapacağınız gönderi elbette farklı olacaktır. Sizlere en iyi hizmeti , en uygun fiyata vermenin gayretindeyiz.

 

Moto Kurye İle Ne Tür Gönderi Yapabilirim ?

Şirket yada birey , artık önemli bir kesim motorlu taşımacılığı kullanmaktadır. İhtiyaçları doğrultusunda en hızlı çözüm olarak gördükleri motor kurye taşımacılığı, her geçen gün artmaktadır. Peki motosikletli personel ile ne yollanabilir.? Öncelikle bu konuda hassas olmakta fayda var. Değerli eşya ,çek,senet,nakit para,yanıcı patlayıcı kimyasal ürün vb gibi taşınmasında sakınca olan gönderiler yapılamaz. Ayrıca motosikletin taşıyamayacağı hacim ve ebatlarda gönderiler için araçlı kurye istenmelidir.

Bostancı Motorlu Kurye Hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda  0216 371 83 70  numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve iletişim için 7/24 çalışmalarımız devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Acil kurye 

Moto Kurye 

Anadolu Yakası Kurye

Motorlu Kurye

Vip Kurye

Şehirler Arası Kurye

Araçlı Kurye

Gece Kurye

 

 

Marka Kurye Hizmetleri

Bostancı Kurye

Tel:     0216 371 83 70

Gsm :  0532 517 24 31

Web  : www.markakurye.com