Yükleniyor…

Normal kurye

Normal Kurye

Marka Kurye ile normal kurye gönderileri güvenli ve zamanında …

Normal Kurye Hizmeti, İstanbul’da bir noktadan başka bir noktaya kısa sürede ulaşması gereken gönderi veya paketlerinizin taşınmasını  semte göre 150-210dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Motorlu Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her noktasında taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ulaştırmak istediğiniz zarf, paket, konşimento, ordino, teklif dosyası, hediye vs. gönderileriniz için bizi aramanız yeterli.

İstenilen adrese en yakın  motor kurye yönlendirilerek gönderiniz alınır ve teslim edilir.

Kurye Gönderilerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar!
-Ekstra semtlere yapılacak kurye gönderilerinde yukarıdaki süreler semte göre artış göstermektedir.
-Kuryenin sipariş alımı esnasında bekletilmesi gönderinizin zamanında teslim edilmesini geciktirmektedir.Bu sebeple gönderilecek şeyin (zarf,dosya,paket vs) paketlenmiş ve hazır bir halde iken kurye talebinde bulununuz.
-Gönderilecek şeyin uygun bir zarf veya poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine gideceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir.
-Yağmurlu havalarda gönderilecek şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.

Altarnatif Hİzmetler

Tabi burada farklı hizmetlerimiz ve farklı çözümlerimizle müşterilerimizin yanındayız.İstanbul’da Kurye firması olarak biz beklentilere cevap veriyoruz. Daha hızlı gitmesi gereken gönderileriniz için ekspress hizmet vermekteyiz.Motorlu ekiplerimiz taşıyamayacağı ebatlardaki gönderiler için arabalı personelimiz sahadadır.Mesai saati dışı gönderileriniz için gece kurye hizmetimiz devam ediyor.Gümrük firmaları için kurye kiralama sistemimiz bulunuyor.Özel günlerde dağıtım hizmetimiz var.Çoklu gönderiler için çeşitli çözümlerimiz var.Bu anlamda ihtiyaçlarınız doğrultusunda her zaman bizi arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.Tüm personelimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarımız devam etmektedir.Bununla birlikte ayrıcalıklı hizmet ve ekonomik fiyatlarımızla hizimetinizdeyiz.

Marka Kurye

Normal Kurye Hizmetleri

216 371 83 70