Hakkımızda

Motorlu ve Arabalı kurye hizmeti vermek ,kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla 2004 yılında faaliyete geçmiştir. Yılların verdiği tecrübe ve birikimi ile alanında marka olma amacıyla çalışmalarımız devam etmektedir.

Marka Motorlu Kurye hizmet kalitesini arttırmak tüm işletme ve bireylerin gönderilerini zamanında ulaştırmak  için çalışmalarını sürdürmektedir. Amacımız her zaman beklentilerin üzerinde hizmet kalitesi ile tercih sebebi olmaktır. Marka Kurye deneyimli kadrosu kaliteli hizmet anlayışı ekonomik fiyatlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmak amacıyla hizmet vermektedir.

Neden Biz?

Kurulduğumuz ilk günden ve ilk işimizden günümüze aynı aşk ve azim ile çalışıyoruz. Kararlılıkla siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olma noktasında hizmetimiz devam ediyor. Yirmi yılı aşkın tecrübemizle yüz binlerce gönderi teslimatı yapmanın gururu içerisindeyiz. Bu anlamda binlerce mutlu müşterimiz oldu. Marka kurye ile çalışan müşterilerimiz yıllara yayılmış tecrübe ve deneyimin ortağı olmuşlardır. Bu bağlamda marka kurye % 100 güven demektir. Anadolu yakası merkezli firmamız tüm İstanbul ve çevre illere hizmet vermektedir. Amacımız küresel kalitede bölgesel hizmet sunmaktır.

Taşımacılık ve Sektörümüz

Bizler bu sektörde faaliyete başladığımızda ,motosikletli taşımacılık henüz yaygınlaşmamıştı. Daha çok firma odaklı kullanım söz konusuydu. Mega kent daha az nüfusa ev sahipliği yapmaktaydı. Değişen ve gelişen kent ile doğru orantılı olarak nüfus artışı ile birlikte doğal olarak trafik yoğunluğu günden güne arttı. Ulaşımda pratikliği zorlaştıran trafik yoğunlu,Motorlu Kurye sektörünü ihtiyaçtan öte zorunlu kıldı.

İstanbul Motorlu Kurye Taşımacılığı

Marka kurye olarak yaptığımız işi hiçbir zaman basit bir paket veya zarf taşımacılığı olarak görmedik. Her zaman sorumluluk taşıdığımızın bilincinde olduk. Bu farkındalıkla işlerimize hep aynı ciddiyet ve özenle devam ettik ve devam ediyoruz. Marka Moto Kurye öncü bir firmadır. Değişen ve gelişen dünya ile paralel olarak kendini geliştirebilen bir yapıya sahiptir. Çeşitlenen ihtiyaçlara,özgün cevap verme yeteneğine sahiptir. Bu sayede kalitemizden ödün vermeden sürdürebilir profesyonel hizmetler vermekteyiz. İşletmenize artı değer katan bir çözüm ortağınız olmaya çalışıyoruz.

SAYGILARIMIZLA

Yükleniyor…