Kurye

Kurye Çağır

Bize Ulaşın : 0216 371 83 70                                     Gsm : 0532 517 24 31

Güvenli Kurye Hizmeti

Hemen Şimdi Kurye Çağır

Marka motorlu kurye hizmetleri olarak kurulduğumuz günden bu yana kaliteli hizmet vermeyi ve zamanında , güvenle teslimat yapmayı amaçladık. Bu sayede bizlere olan güven her zaman yüksek olacaktır. İşimizi önemsiyor sizlere daha kaliteli hizmet sağlamak adına çalışıyoruz. Bizi tercih etmeniz için , verdiğimiz sözleri tutmanın önemini biliyor buna göre planlama ve operasyonumuzu her bir müşterimiz için düzenliyoruz.

7/24 Kurye Talebi

İstanbul Moto Kurye Hizmetimiz ihtiyacınız doğrultusunda zaman sınırı gözetmeksizin hizmet vermeye devam ediyor. Mesai saatlerimiz 08.30 / 19.00 arası taleplerinizi iletebilir , daha ileri bir saate kurye kaydınızı oluşturabilirsiniz. Tecrübeli Motorlu personelimiz  , uzman ofis çalışanlarımız ile tüm soru ve sorunlarınızı anında cevaplıyor ve çözüm ortaklarımız ile birlikte en kısa sürede sonuçlandırıyoruz. Biz tüm İstanbul ve çevre illere hizmet sağlayan bu alanda uzun yıllardan beri en iyi şekilde hizmet sağlamaya çalışan bir firmayız.

Motorlu Kurye Hizmeti ve Fiyatlar

Son yıllarda sektör oldukça yoğun tercih edilmektedir.Özellikle kargo firmalarında yaşanan sorunlar her geçen gün artmaktadır.Birey ve İşletmeler daha hızlı güvenilir ve çabuk sonuç alınabilecek alternatif çözüm arayışında motor kurye talep etmektedir. Hizmet almak için bize ulaşmanızın ardından adresinize  en yakın personelimiz en kısa sürede göndermek istediğiniz ürünü alacaktır. Tabi fiyatlandırma sizin belirlediğiniz gönderi şekline göre hesaplanır.Gönderinin hacmi , ağırlığı, teslimat yapılmasını istediğiniz süre ve gönderilmek istenen bölge fiyatı etkileyen sebeplerdir. Bu anlamda ofis personelimiz size yardımcı olacaktır.

HEMEN ŞİMDİ KURYE ÇAĞIRIN !!!

Hizmetlerimiz

Acil kurye 

Moto Kurye 

Anadolu Yakası Kurye

Motorlu Kurye

Vip Kurye

Şehirler Arası Kurye

Araçlı Kurye

Gece Kurye

Marka Kurye Hizmetleri

Tel:     0216 371 83 70

Gsm :  0532 517 24 31

Web  : www.markakurye.com