Motor Kurye

Bize Ulaşın : 0216 371 83 70                                      Gsm : 0532 517 24 31

Motor Kurye

Motor kurye hizmetleri son yıllarda Avrupa’da ve tüm dünyada olduğu gibi İstanbul’da da çok fazla ön plana çıktı. Dünyanın geliştiği nokta göz önünde bulundurulduğunda aslında bu hizmetin bu kadar ön plana çıkmasına şaşırmamak lazım. Sonuçta cep telefonlarında bile hepimiz hız istiyoruz. Hızla birlikte kaliteli bir hizmet istiyoruz. Cep telefonlarımızdan sonra artık müşteri hizmetleri ile sürekli bağlantı kurmak istiyoruz birçok bankacılık işlemi teknolojik olarak rahatlıkla yapılabiliyor. Ama orada da aradığımızda müşteri hizmetlerinin bize karşılık vermesini istiyoruz. Sonuç itibariyle daha sıcak kanlı müşteri hizmetlerinin burada önemi bir kez daha karşımıza çıkıyor. Kısacası aslında genel anlamda müşteriye sunacağımız hizmetin çok önemli olduğunun farkında olmamız gerekiyor.Bu konuda personelimiz özveri ile çalışıyor,tüm soru ve görüşlerinizi cevaplandırıyoruz.

Moto Kurye Hizmeti Neden Bu Kadar Önemlidir ?

Moto kurye hizmeti aslında firmaların müşterilerine daha fazla önem verdiklerini göstermektedir. Şöyle düşünelim kargo ile herkes çeşitli ürünler gönderebilir. Bu ürünlerin sunumu veya gönderimi sırasında bazı sıkıntılar da yaşanabilir. Bu sıkıntılara karşılık en hızlı ve en kaliteli şekilde sonuç almak yöntemi aslında kurye yöntemidir. Kuryeleri kargo firmalarından çok ciddi anlamda ayırmak gerekir. Kargolarda ürünlerin aynı şehir içerisinde hatta bazen aynı ilçe içerisinde dahi  gönderilmesi , en erken bir gün sonradır. Ertesi gün olmasının yanı sıra ürünün herhangi bir zarar görüp görmeyeceği yada kargoda aksaklık yaşayıp yaşamayacağı gibi konularsa tamamen aslında muallaktır. Bu tip bir durumda kurye sizden gelerek ürününüzü alır. 1 veya 2 saat gibi bir süre içerisinde karşı tarafa teslimini sağlar. Teslim detayı tarafınıza bildirilir.

Motorlu Kurye Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Motorlu kurye hizmetlerinde fiyat belirlenirken mesafe ve ebat’ı göz önünde bulundurulur. Evrak, paket, koli gibi üç farklı gönderi  söz konusudur. Eğer çok büyük kolileriniz varsa bu durumda araçlı yönlendirmeler gerçekleştirilir. Ancak küçük paketlerimiz de ve evraklarınız da rahatlıkla motorlu ekiplerin yönlendirilmesi yapılabilir. Motorlu ekipler gelerek gönderiniz alır ve karşı tarafa doğru yola çıkarlar. Hızlı bir şekilde teslimat yapıldığı gibi bu arada aklınıza bir şey takıldığında yine müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Kargolarda gerek sosyal medyada gerekse internet sitelerinde müşteri hizmetleri arandığı halde cevap verilmediği çok durum söz konusu olmaktadır. Bu elbette sizlerin de başınıza gelmiş olabilir. Bu tip bir durumla karşı karşıya kalmamak ve müşteri karşısında mahcup duruma düşmemek için sizler de kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Motor Kurye Hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda  0216 371 83 70  numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Acil kurye 

Moto Kurye 

Anadolu Yakası Kurye

Motorlu Kurye

Vip Kurye

Şehirler Arası Kurye

Araçlı Kurye

Gece Kurye

 

 

 

Marka Kurye Hizmetleri

Tel:     0216 371 83 70

Gsm :  0532 517 24 31

Web  : www.markakurye.com