MOTORLU KURYE

Bize Ulaşın : 0216 371 83 70                                     Gsm : 0532 517 24 31

Motorlu Kurye 

Motorlu Kurye Anadolu ve Avrupa yakası şubemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 7/24 çalışmaktadır.  Personelimiz sizlere sahadan hizmet vermektedir. İstanbul gibi büyük bir  metropol’de taşımacılık sektörü daha da önemlidir. Özellikle son dönemde geldiğimiz  nokta itibariyle kurye talebi pandeminden dolayı en yüksek seviyededir . Türkiye ve dünya çapından her gün binlerce gönderi alınmaktadır. E ticaret ve benzeri uygulamalardan günlük olarak hatırı sayılır ölçüde evrak , paket ,hediyelik eşya vb ürünler teslim beklemektedir. Bu önemli sektörde ,firmalar ve bireyler bir an önce ulaşması gereken gönderilerini kargodan ziyade Kurye firmaları ile göndermektedir. Zira saatler içerisinde teslimat İstanbul gibi bir şehirde  motosiklet ile daha hızlı ve güvenli olarak alıcısına teslim edilir. Bu sayede siz diğer işlerinize vakit kazanırsınız.

Motor Kurye Neden Önemlidir ?

Motor Kurye 90’lı yılların başından itibaren önemini her geçen yıl arttırmıştır. Giderek tüm bireylerin ,şirketlerin ve kurumsal yapıların tercih ettiği ve yapılan hizmetlerden memnun kaldıkları değerli bir taşımacılık türü olmuştur. Şehrin yoğun trafiği hepimizin ortak sorunudur. Motosikletli taşımacılığı tercih edenlerin sayısı günümüzde hiçte küçümsenmeyecek kadar fazladır. Artık insanlar kaliteli hizmet alabilecekleri firmalar ile daha sık gönderi yapabilmektedirler. Bu anlamda sizler için değerli olan gönderiyi,tüm personelimiz ile özveriyle taşıdığımızı ve size verilen süre içinde alıcısına teslim ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Tüm Motorlu Kurye personelimiz ile ihtiyacınız doğrultusunda 7/24 hizmet vermekteyiz.

 

Acil Motorlu Kurye Hangi Bölgelerde Hizmet Verir ?

Öncelikle şunu bilmenizi isteriz. Tüm İstanbul ve yakın illerimize hizmet vermekteyiz. Alanın da tecrübeli güvenilir personelimiz ile tercih sebebiniz olmak için firmamız sürekli olarak kendini eğitmektedir. Bu anlamda teknolojiden ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda daha iyi hizmet vermek adına, yararlı olabileceğini düşündüğümüz tüm sistemlerden faydalanmaktayız. Acil Motorlu Kurye çağrıldığında sahada olan personelimiz verilen adrese en yakın zamanda ulaşıp tercih ettiğiniz süre zarfında teslimatı gerçekleştirir.Her işletme yahut bireysel gönderiler için doğru tercih yapılması bu anlamda önemlidir.

Motorlu Kurye İle Ne Tür Gönderi Yapılır ?

Bu konu oldukça önemlidir. Taşımacılık sektörünün ve kanunlarımızın izin verdiği kriterler çerçevesinde taşınmasında sakınca görülmeyen ve Motor Kurye personelimizin taşıyabileceği ebat’da olan tüm gönderilerin teslimatı aynı gün içerisinde yapılır. Kurye size özel şekilde çalışabilir. Bu sayede gönderiniz daha çok kargo firmalarında görülen ,araçtan araca depodan depoya atılıp durmaz ve zarar görmez. Konu ile ilgili Moto Kurye personelimiz tüm gönderilere aynı hassasiyetle davranır.Güvenle tercih edebileceğiniz firma olarak bizden memnun ayrılmanız,ikinci bir gönderiniz olduğunda tekrar tercih etmeniz demek olduğunun farkındayız.

Hizmetlerimiz

Acil kurye 

Moto Kurye 

Anadolu Yakası Kurye

Vip Kurye

Şehirler Arası Kurye

Araçlı Kurye

Gece Kurye

 

 

 

MARKA MOTORLU KURYE HİZMETLERİ

Tel:     0216 371 83 70

Gsm :  0532 517 24 31

Web  : www.markakurye.com